Львів`ян застерігають не приносити завтра з собою заборонених символів комуністичного режиму

0
430

Львів`ян застерігають не приносити завтра з собою заборонених символів комуністичного режиму.

Про це у Фейсбуці повідомила голова громадської ради при СБУ Львівщини Галина Янко.

“Якщо хтось побачить провокаторів на місці працюватиме доволі велика кількість правоохоронців у співпраці з громадським сектором, зокрема і Громадська Рада при УСБУ у Львівській області. Якщо комусь припече «дати тягла» то для того існують інші дні, а не тільки 9 травня. Застерігаємо не приносити з собою заборонених символів комуністичного режиму, а правоохоронців не толерувати таких провокаторів”, – написала Галина Янко.

«Побєдобєсіє» – це не львівський сценарій Впродовж останніх днів львівські медійники питали: чи очікуються провокації…

Опубліковано Oleg Aleksandrov Середа, 8 травня 2019 р.

Керівник прес-служби СБУ Львівщини Олег Александров зазначає, що «Побєдобєсіє» – це не львівський сценарій.

“Впродовж останніх днів львівські медійники питали: чи очікуються провокації на 9 травня і як #СБУ реагуватиме?

Ми уважно відстежуємо всі процеси і інформацію, що циркулює навколо відзначення двох державних дат – Дня пам`яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Ми діємо в тісній комунікації з поліцією і владою для попередження та блокування будь яких протиправних дій і намірів.

Нам відомо, групи представників громадсько-політичних і ветеранських організацій, що покладатимуть квіти до могил загиблих бійців 9 травня на Марсовому полі і Пагорбі Слави не використовуватимуть заборонені законом символіки тоталітарних режимів та усвідомлюють різницю між увіковічення пам`яті загиблих у боротьбі з нацизмом та участю у великобюджетній пропагандистській спецоперації країни агресора під назвою «бєзсмертний полк», метою якої є «приватизація перемоги».

Нам також відомо, що сепаратистські ресурси на кшталт «руськоі вєсни» вже опублікували інформацію про покладання квітів у Львові як анонс «побєдобєсія».

Це добре відома тактика ворожої пропаганди, запрограмована під «роспіл» нафтогазового бюджету.

Стосовно «білорусів, які спеціально прибули на 9 травня» до Львова. Збільшення туристичного потоку з Білорусі до України і безпосередньо до Львівського регіону фіксують майже всі місцеві туроператори.

Ми не виключаємо, що хтось з відвідувачів міста Лева свідомо захоче влаштувати проросійську провокацію. Проте, такі туристи не можуть не розуміти, що будуть депортовані із подальшою забороною в’їзду до нашої держави. І це як мінімум…

Вони також не можуть не розуміти, що акції «безсмєртного полку» заблоковані і в самій Білорусі, оскільки фотографії загиблих воїнів не можуть валятись сміттям на вулицях після профінансованих масовок, оскільки це реально паплюжить пам`ять про загиблих…

Ми також усвідомлюємо, що для ворожої пропаганди важлива телекартинка, яку «смакуватиме» весь російський агітпроп, як з останнім «тортом жиріка», де він розрізає нашу державу.

Тому впевнені, що жоден з львівських патріотів не створюватиме інформаційних приводів для телебачення країни агресора”, – йдеться у повідомленні.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here