«Київстар» запропонував найбільшу ціну за лоти № 3, 4 і 5 на 4G-аукціоні

0
1421

31 січня 2018 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), провела тендер за сімома лотами на право отримання ліцензії для впровадження мобільного зв’язку четвертого покоління у смугах радіочастот 2600 МГц.

У результаті відкритих торгів «з голосу» Київстар запропонував найбільшу ціну за лоти №3, 4 і 5, що дають право на використання радіочастот у діапазоні 2530-2535/2650-2655 МГц, 2525-2530/2645-2650 МГц і 2520-2525/2640-2645 МГц відповідно. За ці лоти компанія запропонувала 916 301 954 гривень. Плата за конверсію не включена.

«Київстар, як лідер ринку, потребує найбільшої кількості частот, щоб забезпечувати якісний сервіс і найбільшу швидкість передачі даних для понад 26 млн клієнтів. Тому, як і планували, ми придбали три лоти, що забезпечують суцільну смугу спектру 2х15 МГц,  що дає можливість надавати послуги на максимально можливій швидкості, розуміючи, що ринок телекому дуже швидко розвивається і нам скоро знадобляться додаткові частоти для повноцінного  запуску IoT‑продуктів, розвитку Mobile ID та інших сервісів. Аукціон видався конкурентним, що підкреслює хорошу підготовку регулятора та зацікавленість ринку», – прокоментував результати аукціону Петро Чернишов, президент Київстар.

Ще в 2017 році компанія почала встановлювати на діючих базових станціях додаткове обладнання для послуг 4G-зв’язку. Понад 500 базових станцій Київстар на території найбільших міст України, морських курортах, у пунктах перетину державного кордону вже зараз готові для  запуску 4G у діапазоні 2600 МГц.  У 2018 році оператор планує встановити ще 600 базових станцій для збільшення території і ємності мережі. Київстар будує мережу, яка дозволить компанії залишатись лідером з якості зв’язку та послуг.

Відповідно до умов тендеру, протягом п’яти робочих днів після проведення аукціону, НКРЗІ офіційно оголосить переможців тендеру на своєму сайті. У наступні 30 календарних днів телеком-оператори зобов’язані сплатити повну суму вартості ліцензій. Розпочати надання послуг зв’язку 4G в одному з регіонів вони зобов’язані у строк не пізніше 6 місяців після отримання ліцензії, а розгорнути мережу в усіх обласних центрах – не пізніше 54 місяців з моменту отримання ліцензії. Київстар докладе усіх зусиль для забезпечення зв’язку найвищої якості і надання абонентам привабливих тарифних планів.

Нагадаємо, абоненти можуть перевірити готовність свого мобільного телефону та SIM-картки до 4G за допомогою простих USSD-кодів. Щоб дізнатись чи буде функціонувати SIM-карта у мережі 4G потрібно набрати код *245*4# виклик; чи підтримує телефон 4G – набрати код *245*5# виклик. Абоненти можуть безкоштовно замінити свою SIM-карту на USIM-картку, яка підтримує стандарт 4G, у магазинах Київстар. Крім того, у магазинах компанії абоненти можуть придбати 4G-смартфони.

Довідка про компанію

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам.

Київстар 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращим роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахувала в бюджет країни більше 52 млрд грн податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Залишити відповідь