Кого Зеленський веде в Раду на Львівщині

0
1858

Після оприлюднення офіційного переліку кандидатів-мажоритарників у мережі почала потрохи з’являться інформація про нових “слуг народу”

Хто ж вони такі, “зелені кандидати”, спробували розібратись і журналісти Depo.Львів.

Про тих, хто піде до Верховної ради по мажоритарних округах Львівщини від партії Зеленського, відомо мало. Що, зрештою, грає їм лише на руку. Але чи легко буде їм виграти не дружні, а можливо і ворожі для “Слуги народу” округи – велике питання.

Одним із найяскравіших кандидатів від “Слуги народу” є кандидат в окрузі №115 Катерина Шубка, рекламою якої “завалений” як Сихів, так і львівський сегмент “Фейсбуку”. Вона народилася 29 грудня 1985 року в місті Кяхта, Республіка Бурятія, що на Росії. Освіта вища, адвокатка, працює в адвокатському об’єднанні “Вест Партнерс”, раніше працювала в обласній прокуратурі. Безпартійнa, проживає в місті Львові.

Зазначимо, що на Львівщині кілька кандидатів від “Слуги народу” вигадали флеш-моб, в рамках якого заявляють, що не беруть і не дають хабарі. Чи спрацює такий варіант піару, побачимо уже після виборів.

У підтримці Шубки засвітився і колишній перший заступник Садового Геннадій Васьків. У політикумі Львівщини подейкують, що така підтримка – “розкладання яєць у різні кошики” Садовим.

Зазначимо, що Шубка вже “наагітувала” на звинувачення у “засмічені” Сихова. Як пише депутат Львівської міськради від “Свободи” Андрій Карбовник, агітатори заклеїли своїми агітками вхід до басейну однієї з шкіл на Сихові.

У окрузі №116 у Львові “слугою народу” хоче стати “кит” місцевого бізнесу – власник великої будівельної компанії у Львові, який, за чутками, і фінансує усю виборчу кампанію “слуг” на Львівщині. Йдеться про Ростислава Мельника, який, на віміну від інших, досить відомий у Львові. Але не вельми позитивно.  Він народився 22 листопада 1978 року в селі Красне Буського району Львівської області,  має вищу освіту, є головою правління корпорації “РІЕЛ ГРУП”. Безпартійний, проживає в місті Львові.

Саме його фірму місцеві ЗМІ звинувачували у руйнуванні у Львові славетної вілли відомого композитора Ярослава Ярославенка. “Свого часу його компанія викупила та зруйнувала будинок Ярославенка у Львові. Після цього виконком ЛМР дав дозвіл на зведення багатоповерхівки. З “РІЕЛ ГРУП” пов’язують багато скандалів із забудовою в історичному ареалі Львова”, – пише “Львівський портал“.

Що одним цікавим кандидатом є бізнесмен Андрій Шумський, який балотується по славетному округу “імені Володимира  Парасюка” (жовківсько-яворівський округ №122). Оскільки одіозний майданівець не отримав реїстрації і не балотуватиметься на цьому окрузі, результати тут можуть бути цікавими. Шумський народився 24 листопада 1978 року в місті Львові, освіта вища. Є директором ПП “АМ-Груп”. Безпартійний, проживає в місті Львові.

Зараз Шумський знімає ролики “а-ля Зеленський”, чим лише смішить патріотичний електорат “не Зеленського” на Львівщині. У своїй програмі він обіцяє “скасувати митні правила з вимогами обов’язкового перебування громадян – 24 години за кордоном та 72 години в Україні між виїздом і поверненням”.

Ще одним цікавим персонажем на Львівщині від Зеленського беззаперечно можна назвати відомого львівського футболіста Артема Федецького. Народився 26 квiтня 1985 року в місті Нововолинськ Волинської області, освіта вища, тимчасово не працює. Безпартійний, проживає в селі Липини Луцького району Волинської області.

Був захисником футбольного клубу “Карпати”, гравцем Національної футбольної збірної. Володар Кубка УЄФА 2009 у складі донецького “Шахтаря”. Федецький змінив кілька команд, пограм і в дніпропетровському “Дніпрі” і донецькому “Шахтарі”, найбільше часу провів саме у “Карпатах”.

Федецький хоче стати “слугою” замість старшого брата з Дубневичів – Богдана, хоча ще перед президентськими виборами публічно агітував на Львівщині за лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка. Що стало причиною для різкої зміни вектору політичних уподобань футболіста, наразі залишається невідомим. Як і те, як відреагує виборець на його прізвище у бюлетені. Поки що не вдалось зафіксувати проведення якихось публічних політичних зустрічей Федецького. Проте не слід забувати, що кольору футбольного клубу “Карпати” (Львів), за який він виступає саме зелені. Таке от співпадіння.

Серед тих, хто ще хоче стати “слугою Зеленського” від Львівщини, – Орест Кавецький на 119 окрузі. Він народився 20 липня 1988 року у Львові, має вищу освіту. Є директором ТОВ “Гал Сир Продукт”. Пезпартійний, проживає у Львові.

Роман Фединяк, якого “ОПОРА” назвала наймолодшим серед усіх мажоритарників Львівщини, балотується на 117 окрузі (округ нардепа Оксани Юринець). Народився 5 жовтня 1995 року в місті Львові, освіта вища, фізична особа – підприємець. Є членом парті “Слуга народу”, проживає в місті Львів.

В партії переконують, що Фединяк є співорганізатором (!) Львівського Євромайдану. Працював у департаменті міжнародного співробітництва Львівської ОДА

Леся Голяк (120 округ), народилася 17 сiчня 1976 року в місті Стрий Львівської області. Освіта вища. Фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає у Львові.

Орест Саламаха (121 округ) народився 25 березня 1991 року в місті Львів. Освіта вища, працює заступником директора з будівництва ТОВ “Буд Інвест Ком”. Безпартійний, проживає в селі Сокільники Пустомитівського району Львівської області. Був довіреною особою Зеленського у Львівській області на президентських виборах.

Наталія Квасецька (123 округ), народилася 8 травня 1978 року в місті Золочів Львівської області. Освіта професійно-технічна, секретар-діловод у Золочівській загальноосвітній школа І-ІІІ ступенів. Безпартійнa, проживає у Золочеві.

Юрій Камельчук (124 округ) народився 12 лютого 1980 року в місті Львів. Освіта вища, фізична особа – підприємець. Безпартійний, проживає в місті Червоноград Львівської області. В “слугах” наголошують, що він “бізнес-тренер та консультант, засновник бізнес-спільноти Ukrainian Business Community та Платформи розвитку бізнесу “Бізнес Актив”.

Микола Яворський (125 округ) народився 5 квiтня 1981 року в селі Розлуч Турківського району Львівської області. Освіта професійно-технічна, директор ТОВ Будівельна фірма “СерКоН Груп”. Безпартійний, проживає у Львові. В партії називають його громадським активістом і зазначають, що він продовжує навчання у Львівському університеті бізнесу та права за спеціальністю “Журналістика“.

Володимир Наконечний (126 округ) народився 18 травня 1982 року в місті Трускавець Львівської області. Освіта вища, доцент, кандидат історичних наук, заступник завідувача кафедри міжнародних відносин факультету міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв. Безпартійний, проживає у Трускавці.

Про цих людей відомо дуже мало, якщо відомо взагалі. Це, зрештою, може свідчити про те, що нічого поганого вони поки що не зробили, що точно піде їм у плюс. Але, певно, нічого доброго, мабуть, теж не зробили. Принаймні про це було би відомо.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here