Хто і чому перекривав трасу «Київ – Чоп» на Львівщині

0
10153

Колишній міський голова Миколаєва Ігор Хімчак підтримує акцію протесту із перекриття траси “Київ-Чоп” біля Миколаєва на Львівщині.

Такий висновок можна зробити, переглянувши його сторінку у соціальній мережі Фейсбук. Зокрема, він сам постить відео із перекриття дороги й каже, що місцеві виступають проти вивезення сміття на місцевий полігон.

Так, це саме той Ігор Хімчак, якого підозрюють у отриманні мільйонного хабара.

Загалом тоді посадовці вимагали 2,2 мільйона гривень.

У таку суму останні оцінили своє сприяння комерційній структурі у викупі земельної ділянки під будівництво ливарного заводу.

Також чиновники обіцяли надати перевагу під час проведення аукціону із зниженням вартості землі та зменшенням удвічі інвестиційного внеску до бюджету міськради…

Організатори акції кажуть, що виступають проти перетворення міста у «другі Грибовичі», проте у цій справі збіглись далеко не тільки політичні інтереси, але, так виглядає, і приватні.

Як пише видання “Четверта студія“, саме на 26 червня у Сихівському суді продовжиться розгляд справи про отримання хабара.

Напрошується висновок, що цією акцію збігаються інтереси не тільки Хімчака, але й партії “Свобода” та “Самопоміч”. Співпадіння?

Не кажучи вже про те, скільки незручностей організатори акції вчинили абсолютно невинним людям, про що Кулемет писав раніше. Писала про це і журналіст Вікторія Балицька

P.S. Детальніше про мільйонний хабар читайте тут.


Редакція ІВ КУЛЕМЕТ


Напишіть відгук