Громадські активісти Львівщини вимагають вжити міри до депутатки від Тимошенко, яке зневажає учасників АТО

0
5811

Учасники АТО, військовослужбовці та громадські організації звертаються за захистом своїх прав та з метою надання інформації про незаконну діяльність представника органу місцевого самоврядування, використовуючи своє службове становище, спрямовану на обмеження прав, свобод та інтересів а також приниження честі і гідності учасників АТО. Про це йдеться у документі, текст якого є у розпорядженні Кулемету.

«В багаточисельних телепередачах та Інтернет-публікаціях детально і всебічно було висвітлено роботу Бродик Орести Петрівни, яка є депутатом Жовківської міської ради, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” від 22.10.2015року. Згідно з Законом України “Про службу в органах місцевого самоврядування” Бродик О.П., як депутат Жовківської міської ради та будучи головою комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури та будівництва, повинна діяти на підставі, у межах повноважень та в спосіб, передбачений Конституцією і законами України, керуватися у своїй діяльності Конституцією і законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, актами органів місцевого самоврядування, здійснювати свої функції на принципах народовладдя, законності, поєднанні місцевих та державних інтересів. Натомість останні події свідчать про протилежне а саме: Бродик О.П., будучи представником влади та головою земельної комісії, діючи умисно з особистої зацікавленості, активно та відкрито використовує своє службове становище, блокує рішення про надання землі учасникам АТО та закликає до аналогічної поведінки інших членів ради», – йдеться у документі.

Активісти наголошують, що такі вияви неприязності до військових не є одиничними у Жовкві.
«Жінка часто дозволяє собі зневажливі вислови у бік захисників, мовляв: «вони їздять на війну через гроші», «я вас туди не посилала», «землю краще продати ніж надати учасникам АТО».

20 лютого 2018року, на черговому засіданні сесії міської ради, відбувся розгляд питання про надання земельної ділянки учаснику АТО, зібрались усі побратими військовослужбовця, також прийшли журналісти, учасники АТО дали інтерв’ю, та розповіли, що Бродик О.П. завжди виступає проти них. На засіданні Бродик О.П. використовуючи неправдиву та надуману інформацію була категорично проти надання ділянки.

У 2017 році командир батальйону “Луганськ 1” разом із дружиною-біженкою переїхали жити до м. Жовкви. Вони мали на меті отримати у Жовкві земельну ділянку та побудувати будинок. Проте Бродик О.П. “заблокувала” це питання і вони були змушені виїхати в Рівненську область.

Оскільки вказана вище громадянка є депутатом Жовківської міської ради, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”,

Просимо:
1. Провести перевірку законності дій Бродик О.П.;
2. Надати правову оцінку діяльності Бродик О.П.;
3. Вжити відповідних заходів щодо Бродик О.П;

Зокрема активісти вимагають виключити депутата зі складу постійної депутатської комісії у Жовківській районній раді.

Копія цієї заяви надіслана у всі органи державної влади та представникам правоохоронних органів.


Напишіть відгук