Голову Львівської ОДА Мальського звинуватили у продажі посади голови Дрогобицької РДА

0
936

У Дрогобицькому районі Львівської області “спрацював” анонсований командою Президента України проект з пошуку відповідальних керівників, які розвиватимуть курс чесності та відкритості, зайнявши посади голів РДА .

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Надії Лисенко.

“Ті, хто пройшли відбір, мали б стати фундаментом для інноваційних змін України та області. Губернатор Мальський так прагнув знайти свідомих людей, які зможуть керувати та підтримувати важливі напрямки роботи в області, що продав місце голови Дрогобицької РДА невідомому ні кому в тому районі Жолобовичу”, – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що окрім тестів на знання законодавства та на рівень IQ, співбесіди з губернатором, кандидатів на пост голови району мали б обговорювати публічно на засіданнях громадських рад .

“Маючи тверду впевненість в тому, що Мальський не підведе та виконає свою частину зобов’язань перед представниками старої КДБешно – КПРСної купки “правителів” Дрогобицького району, які “створили” кандидата Жолобовича з метою утримати свій вплив та й надалі керувати районом через нього з метою провалу місцевих виборів та повної дискредитації команди нового Президента, Назар Жолобович навіть не з’явився на засідання громадської ради, де представники місцевої громади заслуховували іншого кандидата на цю посаду Костянтин Чудін”, – йдеться у повідомленні.

Чудін – колишній радник міського голови Дрогобича Тараса Кучми з економічних питань, який так само, як і Я (теж колишня радниця того ж самого мера, але з питань оренди та приватизації комунального майна) не став брати участь в корупційних схемах так званої команди мера і залишив посаду.

“Почувши про новий курс нової команди нового Президента, чесна людина повірила в анонсовану прозорість, але як виявилося, дарма!

Ми прагнемо знати відповіді на питання:
– скільки коштує “квиток у LIFT”?
– на якому ліфті до Мальського заїхав Жолобович?
– чи розуміє Мальський, що він не просто продав посаду, а ще й підставив Президента, віддав цілий район на розграбунок старим тіньовим корупціонерам, які там завжди ставлять своїх керованих маріонеток, продав майбутні місцеві вибори та створив загрозу справжнього бунту народу?
– невже Мальський після цього сподівається таки “спригнути” на дипломатичну службу уникнувши відповідальності?
– може досить вже гратися з терпінням народу та слід вже позбутися тягаря КПРСно – КДБешного керування країною?

Представників місцевої громади, прошу відреагувати на цей цинічний випадок нагинання народу шляхом втілення кулуарних домовленостей так званої правлячої еліти та оголосити Президенту свою позицію щодо підривної діяльності губернатора Львівської області, який своїми діями знищує довіру до задекларованого нового політичного курсу”, – йдеться у повідомленні.

LIFTВ Дрогобицькому районі Львівської області "спрацював" анонсований командою Президента України проект з пошуку…

Опубліковано Надею Лысенко Четвер, 24 жовтня 2019 р.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here