Депутати Львівської облради заслухали питання децентралізації

0
397

Сьогодні, 11 лютого, на сесії Львівської обласної ради заслухали питання щодо стану проведення реформи децентралізації в межах Львівської області.

«Ми мали бачення в межах шести округів на основі 67 ОТГ. Від профільного міністерства ми почули схвальне рішення. Опісля, упродовж вересня-листопада, здійснили об’їзди всіх районів, де провели консультації з громадськістю та експертами. Також додаткові зустрічі були проведені по окремих районах. Була також проведена робота у форматі міжвідомчої робочої групи. На сьогодні компроміси знайдено по 64 ОТГ, відтак маємо бачення по 93 % території Львівщини. В межах нашої роботи була низка заяв від окремих ОТГ: Новострілищанської, Куровицької, пропонованої Сілецької, Волицької тощо. На початку лютого був візит у міністерство, де ми презентували наші напрацювання, яким експерти міністерства дали задовільну оцінку», – зазначив т.в.о.директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Як він додав, також відбудуться додаткові зустрічі з окремими громадами, на яких розглянуть гострі питання.

«Найближчим часом маємо сформувати комплексний план і передати його у Київ», – зазначив Степан Куйбіда.

Зазначимо, що на міжвідомчій робочій групі не розглядали м. Львів та приміські території, а також конфігурацію Червоноградської та Моршинської ОТГ.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here