Депутати Львівської обласної ради написали Зеленському відкритого листа

0
359

Керівники фракцій Львівської обласної ради оприлюднили відкритий лист Володимиру Зеленському щодо відкликання підписів Андрія Єрмака і Леоніда Кучми під документом про створення Консультативної ради.

Про це інформує прес-служба обласної ради, пише Кулемет.

Львівська обласна рада на своєму пленарному засіданні 12 березня 2020 року ухвалила заяву щодо помилок в оборонній та зовнішній політиці Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних сил України.

У тексті заяви зокрема, йдеться про те, що «останнім часом стало відомо про спробу організувати «прямі перемовини» між офіційною державною владою України і терористами, які «представляють» окупаційні адміністрації частин Донецької і Луганської областей. Вважаємо, що Президент України повинен покласти рішучий край таким спробам, попередивши прояви державної зради окремими службовцями Офісу Президента України».

Відтак до позиції, викладеній у заяві обласної ради щодо помилок в оборонній та зовнішній політиці Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних сил України, голови фракцій, уповноважені депутатських груп та керівництво Львівської обласної ради звертаються листом на адресу Володимира Зеленського:

«…Ми, голови фракцій та керівництво Львівської обласної ради вимагаємо від Президента України публічно відмежуватись від подібної ініціативи та відкликати підписи керівника свого Офісу Андрія Єрмака та представника України в ТКГ Леоніда Кучми під документом про ініціативу щодо створення Консультативної Ради.
… Ми, голови фракцій, уповноважені депутатських груп та керівництво Львівської обласної ради вважаємо рішення про відкриття КПВВ у м. Щасті помилковим та передчасним, і таким, для якого не створено відповідних безпекових умов…», – йдеться у листі.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here