“Через рік – так через рік”: Порошенко розповів, коли повернеться на Банкову (ВІДЕО)

0
522

Біля Адміністрації президента зібралися прихильники Петра Порошенка, який згодом вийшов до них і подякував за підтримку.

Трансляцію вів Прямий“.

Порошенко вийшов з адміністрації разом із дружиною Мариною до людей, які скандували “дякуємо”.

“Дорогі українці, і я вам дякую. Всі, хто прийшов зараз на вулицю Банкову. Українці по-різному проводжали президентів: у 2004 під час нашої Помаранчевої революції, у 2014 році під час Революції Гідності, але такого, як зараз Україна ще не бачила. Це стало можливим завдяки вам”, – почав президент.

Він сказав, що напередодні у Мистецькому арсеналі звернувся до українців зі словами британського прем’єра Вінстона Черчилля, лейтмотив яких був ніколи не здавайся.

“А ще Черчилль сказав, що перемога – це дорога від поразки до поразки. Це нам не підходить. Ми будемо рухатися від перемоги через поразку і до нової перемоги”, – наголосив Порошенко.

“За 5 років ми зробили більше, ніж будь-хто за чверть століття до нас. Це є результат нашої спільної роботи – моєї і моєї команди, всіх вас, які сьогодні тут на вулиці Банковій. І я хочу сказати, що ми всі наші перемоги зараз нашою єдністю, нашими рішучими діями маємо захистити. Ми не дамо їм зруйнувати нашу армію. Ми не дамо їм знищити нашу мову. Ми не дамо зробити реванш по нашій церкві. Ми не дамо зупинити децентралізацію. Ми не дамо зруйнувати нову українську школу. Ми не дамо зупинити інклюзивну освіту, яку започаткувала перша леді. Дякую, друзі. І я хочу наголосити, що я вчора для всієї країни і для всього світу сказав: я не йду з політики. Ми об’єднуємося задля того, щоб забезпечити наші спільні перемоги вже в найближчому майбутньому. Спільно ми йдемо перемагати на парламентські вибори. Спільно ми повернемося на вулицю Банкову після наступних президентських виборів. І спільно ми врятуємо і захистимо”, – заявив він.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here