Біля Трускавця освятили відпочинковий комплекс

0
1371
Біля Трускавця освятили відпочинковий комплекс

У вівторок, 28 липня 2020 року, на свято Володимира, у с. Воля Якубова неподалік Трускавця відбулося освячення мальовничого відпочинкового комплексу «Козацька Солобода Раковець». Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної організації партії “Батьківщина”.

Чин освячення у співслужінні зі священниками здійснив єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Григорій Комар. Владика зауважив, що вочевидь дату освячення комплексу було вибрано не випадково, адже Володимир був Хрестителем Русі-України.

Як інформує пресслужба Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», за втілення у життя цього відпочинкового комплексу усі присутні подякували генеральному директору Трускавецького комплексу «Карпати» «батьківщинівцю» Левові Грицаку.

Єпископ побажав, щоб у «Козацькій Слободі Раковець» завжди було багато гостей, щоб над ними була Божа опіка, а для тих, хто задумував цю добру справу, реалізовував та зараз працює у відпочинковому комплексі прозвучало багатоголосе «Многая літа!»

Відтак ведучі свята запросили гостей скуштувати страви козацького ресторану. Опісля відбулася розважальна програма за участю мистецьких колективів.

Фото Ярослава Грицика


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here